Skupinové Funkčné a cf tréningY

skupinove treningy banska bystrica

AKO ZAČAŤ - FUNKČNÉ TRÉNINGY

Trénujte s nami pravidelne skupinový Funkčný Tréning, ktorý je každý pracovný deň  o 17.00 hod. alebo ak ste ranné vtáča, je tu pre Vás Utorok a Štvrtok o 6:00.  Funkčný tréning pozostáva z jednoduchých, nášmu telu prirodzených pohybov a cvikov, zostavených do štruktúry tak, aby ste z Vášho času strávenom na tréningu získali čo najviac. Detailne o funkčnom tréningu si prečítajte v našom blogu práve tu >> 
Každý tréning je pod odborným vedením trénera, ktorý dohliada na optimálnu náročnosť jednotlivých cvičení a usmerňuje skupinu i jednotlivca. Naši tréneri Vám vždy radi poradia a sú pripravení modifikovať každý cvik alebo tréning, presne podľa Vašich aktuálnych schopností. 
Pri funkčných tréningoch odporúčame doplniť tréningový týždeň „gymnastikou pre každého“ alebo „vzpieraním“ pre začiatočníkov. Absolvujete 2-3 mesiace pravidelných funkčných tréningov a skúste si na vlastnej koži tú správnu atmosféru komunity, ktorá si užíva šport so všetkými pozitívnymi vplyvmi na Vaše telo aj myseľ 🙂 Každému odporúčame navštevovať skupinový tréning minimálne 2 až 4x týždenne.
KOMU ODPORÚČAME FUNKČNÉ TRÉNINGY:

Funkčný tréning je určený pre každého. Či už ste úplný začiatočník, príležitostný hobík, aktívny turista alebo výkonnostný športovec, každý tréning je vedený výlučne odborne vzdelanými aktívnymi trénermi tak, aby bol tréning prínosom pre každého z Vás.

VZPIERANIE

Tréning vzpierania je zameraný na výučbu techniky vzpieračských disciplín – trhu a nadhodu. Vzpieracskymi cvičeniami sa zlepšujú dynamické, silovo-vytrvalostné schopností ako aj posilňujú svaly celého tela. Tréning vzpierania je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých, ktorí jeho benefity využijú v ostatných športoch ako aj v bežnom živote.

 

GYMNASTIKA

– naučíme Vás správne cvičiť s vlastnou váhou (bodyweight), 

– spevníme vnútorný stabilizačný systém – stred tela (core), 

– budeme pracovať na zlepšení mobility a stability celého pohybového aparátu.

 

Nečakajte náročné gymnastické zostavy. Ide o efektívne cvičenia, základné prvky a techniky gymnastického tréningu, ako základu pre všetky športy. Gymnastika je určená pre všetkých vrátane začiatočníkov a mierne pokročilých.

 

EN: All training sessions are conducted by professional trainers in English, if necessary.

_________________________________________________________

Upozornenie:  V rámci ochrany Vášho zdravia a v prípade akejkoľvek diagnózy jednotlivca sa riadime výlučne odporúčaním odborného lekára jednotlivca. V prípade, že klient zatají akékoľvek zdravotné komplikácie preberá plnú zodpovednosť za následky spojené s týmto konaním. 

_________________________________________________________

Warning: In order to protect your health and in case of any diagnosis of an individual, we follow exclusively the recommendation of the individual’s specialist doctor. In the event that the client conceals any medical complications, he assumes full responsibility for the consequences associated with this action.

 

KREDIT

od 7€

1 kredit na vedené skupinové tréningy 

1 kredit = 1 vedený tréning 

1 kredit stojí 7 eur 

(platnosť kreditov rok)

PROFI

60€

10 kreditov na vedené skupinové tréningy 

1 kredit 

= 1 vedený tréning 

Platnosť  2 mesiace

MEMBER

70€

Neobmedzený vstup na vedené skup. tréningy 

OPEN GYM ZDARMA

Telesná analýza 

Platnosť mesiac