TRÉNINGY PRE DETI V CFT

_MG_0608

ČOMU SA VENUJEME

 

komplexný (atletický, gymnastický) rozvoj pohybových vlastností, ohybnosti, sily, rovnováhy, kondície a celkovej obratnosti

UČÍME SA ZAPÁJAŤ HLAVU

zlepšenie koncentrácie, schopnosť počúvať a porozumieť, pamätať si, rozhodovať sa a riešiť úlohy

 

ZRUČNOSTI PRE ŽIVOT

budovanie sebadôvery, osamostatnenie sa, práca v tíme, delenie sa s ostanými a zmysel pre zodpovednosť

Tréning detí 6 – 14 rokov

OD 6 DO 10 ROKOV

Najmä základné pohybové vzorce ako drep, kľuk, zoologická záhrada (špecifické prevedenia cvikov, ktoré podporujú ohybnosť a flexibilitu svalov, či mobilitu kĺbov detičiek). Tréningy prebiehajú formou zábavy, ale cybria detskú pozornosť, vnímavosť a učia základom disciplíny, tímovej spolupráce a zmyslu pre zodpovednosť. 

OD 10 DO 14 ROKOV

Prebieha komplexný rozvoj pohybových schopností dieťaťa, sily, výbušnosti, ohybnosti, kondície. Učíme sa zapájať hlavu, myslieť samostatne a súčasne byť tímový hráč, vedieť sa spolupodielať na úlohách a rozhodovať sa.

MOŽNOSTI TRÉNOVANIA DETIČIEK


TRÉNINGY NA NEPRAVIDELNEJ BÁZE

Sme si vedomí, že deti často robia dva športy, navštevujú iné koníčky a preto sme ponechali i tréningy na nepravidelnej báze. Rodičia s deťmi alebo deťi samotné môžu navštevovať tréningy podľa chuti. Cena tréningu je v tom prípade 5 eur a obdržia mesačný kalendárik, kde zbierajú pečiatky podľa toho ako sa správali na tréningy, plnili úlohy trénera a iných atribútov.

INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY

Naši osobní tréneri spolupracujú s mnohými rodičmi a deťmi formou individuálnych tréningov. Súčasťou takýchto tréningov je osobitý prístup trénera, tréningový plán na mieru s optikou na želania rodiča, či dieťaťa. Individuálny prístup počas všetkých tréningov, flexibilita trénera vyjsť v ústrety v termínoch tréningov, diskrétnosť.

 

MIESTO A ČAS

Tréningy budú prebiehať vždy v utorok a štvrtok o 14.30 hod pre obe kategórie. Miestom konania je vždy Centrum funkčného tréningu na Kukučinovej 8, ktoré sa nachádza v širšom centre mesta s dobrou prístupnosťou autom alebo MHD.