Skupinové Funkčné a cf tréningY

skupinove treningy banska bystrica

AKO ZAČAŤ - FUNKČNÉ TRÉNINGY

Navštívte jeden z funkčných tréningov, ktoré sú každý pracovný deň o 17.00 hod. Jedná sa o úvodné tréningy pre všetkých, ktorí chcú začať so skupinovými tréningami. Funkčný tréning pozostáva z jednoduchých, nášmu telu prirodzených pohybov a cvikov. Každý tréning je pod vedením trénera, ktorý dohliada na optimálnu náročnosť jednotlivých cvičení a usmerňuje skupinu i jednotlivca. Navštevovaním funkčných tréningov sa zdokonalíte v cvičení, získate základné zručnosti a ďalej je už len na vás, aké ďalšie skupinové tréningy budete navštevovať a ako budete napredovať. Naši tréneri vám vždy radi poriadia.

Pri funkčných tréningoch odporúčame doplniť tréningový týždeň „core tréningom“ alebo „vzpieraním“ pre začiatočníkov. Absolvujete 2-3 mesiace pravidelných funkčných tréningov a ďalej sa rozhodnete, či vám skladba funkčných tréningov vyhovuje alebo sa posuniete na CFT tréningy.

Po absolvovaní funkčných tréningov sa otvára možnosť navštevovať CFT tréningy, ktoré pozostávajú z koncepcie CrossFit-u vysoko intenzívnych a komplexných cvičení. Vyžaduje sa pravidlenosť trénovania, každý tréning na seba nadväzuje a vychádza z podrobne pripravených tréningov (programmingu).

KOMU ODPORÚČAME FUNKČNÉ TRÉNINGY:

CF TRÉNINGY - stredne pokročilý

Crossfit je intenzívny cvičebný program, ktorý ponúka všestrannú kondíciu pre telo.  Ide o súbor cvikov, ktoré majú za úlohu zvýšiť celkovú silu a kondíciu tela účastníkov.

Cviky, ktoré sa v crossfite cvičia, pochádzajú z viacerých disciplín, ako sú okrem iného kulturistika, vzpieranie a gymnastika.

Medzi obľúbené cviky patria drepy, kliky, sedy ľahy, príťahy, beh so záťažou a tak ďalej.
Bolo vykonaných niekoľko štúdií a zistilo sa, že crossfit je vysoko intenzívny program zameraný na rozvoj celkovej kondície v čo najkratšom čase, ktorý vyvinul bývalý gymnasta Greg Glassman a dal vzniknúť jednej z najúspešnejších tréningových metód vôbec.

Ide o vysoko intenzívne cvičenie zamerané na zlepšenie kondície v rámci cieľov, ako je celková kondícia, sila a obratnosť.

Výsledky dosiahnuté pomocou crossfitu sú skutočne pôsobivé:

  • lepšia kardiovaskulárna kondícia
  • nárast svalovej hmoty
  • dobré zloženie tela
  • zlepšenie celkového zdravotného stavu.

Crossfit je intenzívny program, ktorý je rozdelený do troch oblastí: vzpieranie, schopnosti a výkonnosť. Hlavným cieľom tejto tréningovej metódy je zvýšenie sily, vytrvalosti a svalovej hmoty v čo najkratšom čase.

KREDIT

od 6€

1 kredit na vedené skupinové tréningy 

1 kredit = 1 vedený tréning 

1 kredit stojí 6 eur 

(platnosť kreditov rok)

PROFI

50€

10 kreditov na vedené skupinové tréningy 

1 kredit 

= 1 vedený tréning 

Platnosť  2 mesiace

MEMBER

60€

Neobmedzený vstup na vedené skup. tréningy 

OPEN GYM ZDARMA

Telesná analýza 

Platnosť mesiac