Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Nemáš účet? Vytvoríš si ho tu!
Individuálny tréning

Individuálny tréning je postavený podľa klientovych potrieb a cieľov. Dôslednou anamnézou, testovaním (FM, telesná analýza,..) prebieha prvá konzultačná hodina. Následne permanentným trénovaním, týždňovými tréningovými plánmi na mieru, skúsenosťami, nastavením optimálneho stravovania a vedenia tréningového denníku priamo na našom webe chceme túto privátnu službu poskytovať inak ako je bežné.

Náš prístup je jedinečný a ojedinelý, prinášame novú kultúru osobných trénerov a individuálnych tréningov. Osobná tréningová karta zabezpečuje efektívnu evidenciu tréningov, zapisovanie výsledkov do tréningových plánov, podporu v stravovaní a veľa iných funkcií.

VIAC
Funkčný tréning

Úvodné tréningy do skupinových tréningov. Prebieha stručná výučba nových cvikov a techniky cvičenia, tréner sa zoznamuje s novými členmi. Tréningy obsahujú kondičné a metabolické cvičenia, cviky vo vysokej intenzite (Tabata, HIIT,..), prvky silového tréningu, posilňovanie (hypertrofiu, core work, isometrické cviky,..). Nevyžadujú sa žiadne skúsenosti pred začatím s funkčným tréningom.

pozrieť rozvrh
CFTraining

Tréningy vychádzajú z koncepcie CrossFit-u. Jedná sa o vysoko intenzívne cvičenie s prvkami silových cvičení a cvikov s vlastnou váhou tela, gymnastiky. Vyžaduje sa pravidlenosť v trénovaní. Tréningy na seba nadväzujú a riadia sa vopred daným programmingom. Na druhej strane sa tréningov netreba báť, pretože tréner operatívne cviky škáluje a upravuje pre všetkých individuálne.

pozrieť rozvrh
CFTkids

Detské tréningy v dvoch kategóriách U8 a U12. Komplexný (gymnastický, atletický) rozvoj pohbových vlastností, ohybnosti, kondície, sily. Učíme sa zapájať hlavu, zlepšenie koncentrácie, samostatnosť, budovanie sebadôvery, práca v tíme.

pozrieť rozvrh
Core tréning

Naučte sa ovládať svoje telo. Získajte pohyblivosť kĺbov, pružnosť švalov a šliach. Spevnite stred tela, posilnite jednotlivé končatiny a časom zistíte ako sa vaša kvalita žitia zlepšuje. Klienti si chvália zbavenie sa bolesti chrbta, ustúpenie migrén a bolesti hlavy, viac energie a mnohé ďalšie benefity.

pozrieť rozvrh
Weightlifting/Powerlifting

Vzpieranie je náročný šport na techniku, preto sa mu venujeme podrobnejšie v rámci špecializovaného tréningu. Pomôže vám získať silu, výbušnosť a dôležitú mobilitu. Tréningy sú prispôosobené pre začiatočníkov i pokročilých.

pozrieť rozvrh
Pondelok 28. 09. 2020
17:00 - 18:00
Martin
Podľa programmingu od Momentum training.
Prihlás ma na tréning!
Utorok 29. 09. 2020
Streda 30. 09. 2020
17:00 - 18:00
Nina
Podľa programmingu od Momentum training.
Prihlás ma na tréning!
Štvrtok 01. 10. 2020
18:00 - 19:00
Gym
Nina
Prihlás ma na tréning!
Piatok 02. 10. 2020
Sobota 03. 10. 2020
Nedeľa 04. 10. 2020

KREDITY

30€

5 kreditov na vedené tréningy

1 kredit = 1 vedený tréning

1 kredit stojí 6 eur (platnosť rok)

Starter

40€

8 kreditov na vedené tréningy

1 kredit = 1 vedený tréning

Platnosť mesiac

Profi

50€

11 kreditov na vedené tréningy

1 kredit = 1 vedený tréning

Platnosť mesiac

Member

60€

Neobmedzené kredity na vedené tréningy

Open gym zdarma

Tejpovanie zdarma, telesná analýza (raz za mesiac)