Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Nemáš účet? Vytvoríš si ho tu!
Individuálny tréning

Individuálny tréning je postavený podľa klientovych potrieb a cieľov. Dôslednou anamnézou, testovaním (FM, telesná analýza,..) prebieha prvá konzultačná hodina. Následne permanentným trénovaním, týždňovými tréningovými plánmi na mieru, skúsenosťami, nastavením optimálneho stravovania a vedenia tréningového denníku priamo na našom webe chceme túto privátnu službu poskytovať inak ako je bežné.

Náš prístup je jedinečný a ojedinelý, prinášame novú kultúru osobných trénerov a individuálnych tréningov. Osobná tréningová karta zabezpečuje efektívnu evidenciu tréningov, zapisovanie výsledkov do tréningových plánov, podporu v stravovaní a veľa iných funkcií.

VIAC
Funkčný tréning

Kruhový funkčný tréning podľa našej filozofie. Obmieňajú sa jednoduchšie cviky a prvky silového, či kondičného tréningu tak, že nie je potrebné pred začatím týchto tréningov prejsť úvodným kurzom intro. Tréningy obsahujú kondičné a metabolické cvičenia, cviky vo vysokej intenzite (Tabata, HIIT,..), prvky silového tréningu, posilňovanie (hypertrofiu, core work, isometrické cviky,..).

pozrieť rozvrh
CFTraining (B+A)

Tréning je pre začiatočníkov i pokročilých, účastníkom tréningu su prispôsobené a modifikované časti tréningu podľa ich schopností a trénovanosti, tak aby sa nezranili a efektívne napredovali k svojim fitness cieľom. Absolventi intra sa zdolonaľujú v základoch, začiatočníci sa systematicky zoznamujú s rôznymi tréningami a pokročilí pracujú na všetkých energetických systémoch ľudského tela, sile, gymnastike a kondícii. Tréningy vychádzajú z koncepcie CrossFit-u.

pozrieť rozvrh
CFTkids

Detské tréningy v dvoch kategóriách U8 a U12. Komplexný (gymnastický, atletický) rozvoj pohbových vlastností, ohybnosti, kondície, sily. Učíme sa zapájať hlavu, zlepšenie koncentrácie, samostatnosť, budovanie sebadôvery, práca v tíme.

pozrieť rozvrh
Gymnastika

Gymnastika pre dospelých. Stojky, práca na kruhoch, posilňovanie jadra, kotrmelce, hrazda, či cviky s vastnou váhou. Každý si nájde svoje, úplný začiatočník, či pokročilý. Gymnastika vám pomáha zosilnieť, spevniť a stať sa obratejšími v rôznych oblastiach.

pozrieť rozvrh
Weightlifting/Powerlifting

Vzpieranie je náročný šport na techniku, preto sa mu venujeme podrobnejšie v rámci špecializovaného tréningu. Pomôže vám získať silu, výbušnosť a dôležitú mobilitu. Tréningy sú prispôosobené pre začiatočníkov i pokročilých.

pozrieť rozvrh
Lady funkčný tréning

Kruhový tréning vychádzajúci z koncepcie Centra funkčného tréningu nie je určený len pre dámy. Obmieňajú sa jednoduchšie cviky a prvky silového, či kondičného tréningu tak, že nie je potrebné pred začatím týchto tréningov prejsť úvodným kurzom intro.

Tréningy obsahujú kondičné a metabolické cvičenia, cviky vo vysokej intenzite (Tabata, HIIT,..), prvky silového tréningu, posilňovanie (hypertrofiu, core work, isometrické cviky,..).

pozrieť rozvrh
Pondelok 27. 05. 2019
Utorok 28. 05. 2019
Streda 29. 05. 2019
18:00 - 19:00
Gym
Nina
Minimálne 4 účastníci pre otvorenie tréningu
Prihlás ma na tréning!
Štvrtok 23. 05. 2019
Piatok 24. 05. 2019
06:00 - 07:00
Gym
Martin
Minimálne 4 účastníci pre otvorenie tréningu
Prihlás ma na tréning!
16:00 - 17:00
Johny
Detičky nie je potrebné prihlasovať - v rozvrhu je tento tréning informatívne
Prihlás ma na tréning!
17:00 - 18:00
Gym
Martin
Minimálne 4 účastníci pre otvorenie tréningu
Prihlás ma na tréning!
Sobota 25. 05. 2019
09:00 - 10:00
Gym
Johny
Minimálne 4 účastníci pre otvorenie tréningu
Prihlás ma na tréning!
Nedeľa 26. 05. 2019

Školský rok otvárame s 30% zľavou pre študentov.

Profi

50€

Neobmedzené vstupy na tréningy

Tréningový plán k dispozícii

Starter

35€

8 vstupov na vedené tréningy

INTRO

20€

4 vedené tréningy

FMS diagnostika, 3 hodiny výuky

INTRO + Starter

50€

S týmto programom získaš starter len za 30 Eur

12 vedených tréningov

podklady s terminológiou

KREDITY

20€

Samostatné vstupy na vedené tréningy

1 kredit = 1 vedený tréning

1 kredit stojí 5 eur

Individuálny tréning

12€

Individuálny tréning s trénerom

5 osobných trénerov a 1 trénerka

1 os 12 eur / 2 os 20 eur