Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Nemáš účet? Vytvoríš si ho tu!
Individuálny tréning

Individuálny tréning je postavený podľa klientovych potrieb a cieľov. Dôslednou anamnézou, testovaním (FM, telesná analýza,..) prebieha prvá konzultačná hodina. Následne permanentným trénovaním, týždňovými tréningovými plánmi na mieru, skúsenosťami, nastavením optimálneho stravovania a vedenia tréningového denníku priamo na našom webe chceme túto privátnu službu poskytovať inak ako je bežné.

Náš prístup je jedinečný a ojedinelý, prinášame novú kultúru osobných trénerov a individuálnych tréningov. Osobná tréningová karta zabezpečuje efektívnu evidenciu tréningov, zapisovanie výsledkov do tréningových plánov, podporu v stravovaní a veľa iných funkcií.

VIAC
Funkčný tréning

Kruhový funkčný tréning podľa našej filozofie. Obmieňajú sa jednoduchšie cviky a prvky silového, či kondičného tréningu tak, že nie je potrebné pred začatím týchto tréningov prejsť úvodným kurzom intro. Tréningy obsahujú kondičné a metabolické cvičenia, cviky vo vysokej intenzite (Tabata, HIIT,..), prvky silového tréningu, posilňovanie (hypertrofiu, core work, isometrické cviky,..).

pozrieť rozvrh
CFTraining (B+A)

Tréning je pre začiatočníkov i pokročilých, účastníkom tréningu su prispôsobené a modifikované časti tréningu podľa ich schopností a trénovanosti, tak aby sa nezranili a efektívne napredovali k svojim fitness cieľom. Absolventi intra sa zdolonaľujú v základoch, začiatočníci sa systematicky zoznamujú s rôznymi tréningami a pokročilí pracujú na všetkých energetických systémoch ľudského tela, sile, gymnastike a kondícii. Tréningy vychádzajú z koncepcie CrossFit-u.

pozrieť rozvrh
CFTkids

Detské tréningy v dvoch kategóriách U8 a U12. Komplexný (gymnastický, atletický) rozvoj pohbových vlastností, ohybnosti, kondície, sily. Učíme sa zapájať hlavu, zlepšenie koncentrácie, samostatnosť, budovanie sebadôvery, práca v tíme.

pozrieť rozvrh
Gymnastika

Gymnastika pre dospelých. Stojky, práca na kruhoch, posilňovanie jadra, kotrmelce, hrazda, či cviky s vastnou váhou. Každý si nájde svoje, úplný začiatočník, či pokročilý. Gymnastika vám pomáha zosilnieť, spevniť a stať sa obratejšími v rôznych oblastiach.

pozrieť rozvrh
Weightlifting/Powerlifting

Vzpieranie je náročný šport na techniku, preto sa mu venujeme podrobnejšie v rámci špecializovaného tréningu. Pomôže vám získať silu, výbušnosť a dôležitú mobilitu. Tréningy sú prispôosobené pre začiatočníkov i pokročilých.

pozrieť rozvrh
Lady funkčný tréning

Kruhový tréning vychádzajúci z koncepcie Centra funkčného tréningu nie je určený len pre dámy. Obmieňajú sa jednoduchšie cviky a prvky silového, či kondičného tréningu tak, že nie je potrebné pred začatím týchto tréningov prejsť úvodným kurzom intro.

Tréningy obsahujú kondičné a metabolické cvičenia, cviky vo vysokej intenzite (Tabata, HIIT,..), prvky silového tréningu, posilňovanie (hypertrofiu, core work, isometrické cviky,..).

pozrieť rozvrh
Pondelok 22. 07. 2019
18:00 - 19:00
Martin
Upravený aj pre funkčný tréning
Prihlás ma na tréning!
Utorok 23. 07. 2019
Streda 24. 07. 2019
18:00 - 19:00
Gym
Nina
Minimálne 4 účastníci pre otvorenie tréningu
Prihlás ma na tréning!
Štvrtok 25. 07. 2019
Piatok 26. 07. 2019
06:00 - 07:00
Gym
Martin
Minimálne 4 účastníci pre otvorenie tréningu
Prihlás ma na tréning!
16:00 - 17:00
Johny
Detičky nie je potrebné prihlasovať - v rozvrhu je tento tréning informatívne
Prihlás ma na tréning!
Sobota 20. 07. 2019
09:00 - 10:00
Gym
Johny
Minimálne 4 účastníci pre otvorenie tréningu
Prihlás ma na tréning!
Nedeľa 21. 07. 2019

Profi

50€

Neobmedzené vstupy na tréningy

Tréningový plán k dispozícii

Starter

35€

8 vstupov na vedené tréningy

INTRO

20€

4 vedené tréningy

FMS diagnostika, 3 hodiny výuky

INTRO + Starter

50€

S týmto programom získaš starter len za 30 Eur

12 vedených tréningov

podklady s terminológiou

KREDITY

20€

Samostatné vstupy na vedené tréningy

1 kredit = 1 vedený tréning

1 kredit stojí 5 eur

Individuálny tréning

12€

Individuálny tréning s trénerom

5 osobných trénerov a 1 trénerka

1 os 12 eur / 2 os 20 eur