Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Nemáš účet? Vytvoríš si ho tu!
Individuálny tréning

Individuálny tréning je postavený podľa klientovych potrieb a cieľov. Dôslednou anamnézou, testovaním (FM, telesná analýza,..) prebieha prvá konzultačná hodina. Následne permanentným trénovaním, týždňovými tréningovými plánmi na mieru, skúsenosťami, nastavením optimálneho stravovania a vedenia tréningového denníku priamo na našom webe chceme túto privátnu službu poskytovať inak ako je bežné.

Náš prístup je jedinečný a ojedinelý, prinášame novú kultúru osobných trénerov a individuálnych tréningov. Osobná tréningová karta zabezpečuje efektívnu evidenciu tréningov, zapisovanie výsledkov do tréningových plánov, podporu v stravovaní a veľa iných funkcií.

VIAC
Funkčný tréning

Úvodné tréningy do skupinových tréningov. Prebieha stručná výučba nových cvikov a techniky cvičenia, tréner sa zoznamuje s novými členmi. Tréningy obsahujú kondičné a metabolické cvičenia, cviky vo vysokej intenzite (Tabata, HIIT,..), prvky silového tréningu, posilňovanie (hypertrofiu, core work, isometrické cviky,..). Nevyžadujú sa žiadne skúsenosti pred začatím s funkčným tréningom.

pozrieť rozvrh
CFTraining

Tréningy vychádzajú z koncepcie CrossFit-u. Jedná sa o vysoko intenzívne cvičenie s prvkami silových cvičení a cvikov s vlastnou váhou tela, gymnastiky. Vyžaduje sa pravidlenosť v trénovaní. Tréningy na seba nadväzujú a riadia sa vopred daným programmingom. Na druhej strane sa tréningov netreba báť, pretože tréner operatívne cviky škáluje a upravuje pre všetkých individuálne.

pozrieť rozvrh
CFTkids

Detské tréningy v dvoch kategóriách U8 a U12. Komplexný (gymnastický, atletický) rozvoj pohbových vlastností, ohybnosti, kondície, sily. Učíme sa zapájať hlavu, zlepšenie koncentrácie, samostatnosť, budovanie sebadôvery, práca v tíme.

pozrieť rozvrh
Core tréning

Naučte sa ovládať svoje telo. Získajte pohyblivosť kĺbov, pružnosť švalov a šliach. Spevnite stred tela, posilnite jednotlivé končatiny a časom zistíte ako sa vaša kvalita žitia zlepšuje. Klienti si chvália zbavenie sa bolesti chrbta, ustúpenie migrén a bolesti hlavy, viac energie a mnohé ďalšie benefity.

pozrieť rozvrh
Weightlifting/Powerlifting

Vzpieranie je náročný šport na techniku, preto sa mu venujeme podrobnejšie v rámci špecializovaného tréningu. Pomôže vám získať silu, výbušnosť a dôležitú mobilitu. Tréningy sú prispôosobené pre začiatočníkov i pokročilých.

pozrieť rozvrh
Pondelok 06. 12. 2021
Utorok 07. 12. 2021
Streda 08. 12. 2021
Štvrtok 09. 12. 2021
Piatok 10. 12. 2021
Sobota 11. 12. 2021
Nedeľa 05. 12. 2021

KREDITY

30€

5 kreditov na vedené tréningy

1 kredit = 1 vedený tréning

1 kredit stojí 6 eur (platnosť rok)

Starter

40€

8 kreditov na vedené tréningy

1 kredit = 1 vedený tréning

Platnosť mesiac

Profi

50€

11 kreditov na vedené tréningy

1 kredit = 1 vedený tréning

Platnosť mesiac

Member

60€

Neobmedzené kredity na vedené tréningy

Open gym zdarma

Tejpovanie zdarma, telesná analýza (raz za mesiac)