Náš gym sa od začiatku vyvíja, sme navždy spätý so Sport of Fitness, ale pristupujeme k trénovaniu po svojom, sme originálni, nesnažte sa nás zaradiť.

Často krát sa Sport of fitness a "funkčné" trénovanie spája s nálepkou nebezpečné, ľudia hovoria, nemal by si to robiť, pretože sa zraníš. Je to pravda, ak budeš trénovať bez skúseností, podľa tréningových plánov cudzích ľudí, bez techniky, bezplánovo, zraníš sa, preto sú všetky naše tréningy vedené a pod dohľadom osobných trénerov. Chceme aby všetci na tréningu mali dostatok náčinia a mohli si tak užiť ten najkvalitnejší tréning.

Hybridným trénovaním máme na mysli akési CFT volume II. Naďalej hovoríme o funkčných pohyboch, ktoré sú konštantne obmieňané a vykonávané za čo najprepracovanejšej techniky i vo vysokej intenzite. O funkčných pohyboch, ktoré sú prirodzené nášmu telu, bezpečné, komplexné a stretávame sa s nimi v každodennom živote. Naďalej sledujeme vzpieranie, cviky s vlastnou váhou, prvky gymnastiky, sériu metabolických a kardiovaskulárnych cvičení a “core work”. Náš gym ti ponúka to najširšie portfólio tréningov, od kurzu intro, movement tréningu, začiatočníkov, pokročilých, tréningu vzpierania, gymnastiky až po rôzne testovania a silový tréning. Všetko do seba zapadá a tak tvorí naše "know how", ktoré možeme nazývať i hybridným trénovaním. Pre pochopenie širších súvislotí je určite dobré prečítať si stručný popis každého jedného nášho tréningu.