Križovatka GYMU

21

October 2021

22

October 2021

23

October 2021

Ako trénujeme

Individuálny tréning

Individuálny tréning je postavený podľa klientovych potrieb a cieľov. Dôslednou anamnézou, testovaním (FM, telesná analýza,..) prebieha prvá konzultačná hodina. Následne permanentným trénovaním, týždňovými tréningovými plánmi na mieru, skúsenosťami, nastavením optimálneho stravovania a vedenia tréningového denníku priamo na našom webe chceme túto privátnu službu poskytovať inak ako je bežné.

Náš prístup je jedinečný a ojedinelý, prinášame novú kultúru osobných trénerov a individuálnych tréningov. Osobná tréningová karta zabezpečuje efektívnu evidenciu tréningov, zapisovanie výsledkov do tréningových plánov, podporu v stravovaní a veľa iných funkcií.

Funkčný tréning

Úvodné tréningy do skupinových tréningov. Prebieha stručná výučba nových cvikov a techniky cvičenia, tréner sa zoznamuje s novými členmi. Tréningy obsahujú kondičné a metabolické cvičenia, cviky vo vysokej intenzite (Tabata, HIIT,..), prvky silového tréningu, posilňovanie (hypertrofiu, core work, isometrické cviky,..). Nevyžadujú sa žiadne skúsenosti pred začatím s funkčným tréningom.

CFTraining

Tréningy vychádzajú z koncepcie CrossFit-u. Jedná sa o vysoko intenzívne cvičenie s prvkami silových cvičení a cvikov s vlastnou váhou tela, gymnastiky. Vyžaduje sa pravidlenosť v trénovaní. Tréningy na seba nadväzujú a riadia sa vopred daným programmingom. Na druhej strane sa tréningov netreba báť, pretože tréner operatívne cviky škáluje a upravuje pre všetkých individuálne.

CFTkids

Detské tréningy v dvoch kategóriách U8 a U12. Komplexný (gymnastický, atletický) rozvoj pohbových vlastností, ohybnosti, kondície, sily. Učíme sa zapájať hlavu, zlepšenie koncentrácie, samostatnosť, budovanie sebadôvery, práca v tíme.

Core tréning

Naučte sa ovládať svoje telo. Získajte pohyblivosť kĺbov, pružnosť švalov a šliach. Spevnite stred tela, posilnite jednotlivé končatiny a časom zistíte ako sa vaša kvalita žitia zlepšuje. Klienti si chvália zbavenie sa bolesti chrbta, ustúpenie migrén a bolesti hlavy, viac energie a mnohé ďalšie benefity.

Weightlifting/Powerlifting

Vzpieranie je náročný šport na techniku, preto sa mu venujeme podrobnejšie v rámci špecializovaného tréningu. Pomôže vám získať silu, výbušnosť a dôležitú mobilitu. Tréningy sú prispôosobené pre začiatočníkov i pokročilých.