CFT body and soul

Salón Centra funkčného tréningu "Body and Soul" sme postavili s myšlienkou vytvoriť tú najkrajšiu oázu pokoja. Zemité farby, príjemná vôňa, čarovná hudba, prítulné teplo a šikovné ruky Nášho maséra by sa mali postarať o jedinečný zážitok. Vaše pohodlie, dokonalá hygiena a kvalitné služby sú našim poslaním. Vychutnajte si klasickú či športovú masáž, bankovanie, masáž "Relax", reflexnú a medovú masáž. Oddýchnite, zrelaxujte, zregenerujte a zabudnite na všedné starosti, my sa o Vás veľmi radi postaráme.

Bankovanie

Bankovanie je terapia, pri ktorej pomocou ohňa dosiahneme podtlak v sklenenej banke a tým dokážeme uvoľňovať hlboké svalové spazmy prípadne blokády. Po terapii klient odchádza často krát s podliatinami ale tie nám dokážu indikovať celkový zdravotný stav. Podliatiny miznú v priebehu 5-7 dní a telo sa postupne zbavuje toxínov, ktoré sa uvoľnili. Bankovanie je stará čínska metóda a čaká len na vás, aby ste spoznali jej blahodarné účinky.

Cenník
Klasická masáž

Klasická masáž prospieva k celkovej vitalite organizmu, napomáha regenerovať a uvoľňuje svalové spazmy. Svalové spazmy vznikajú nadmerným zaťažovaním svalov, nedostatočným pitným režimom alebo nedostatkom niektorých minerálov. Masážou vieme uvoľniť celé telo a dopriať mu zaslúžený odpočinok.

Cenník
Fyzioterapeutické služby

Či sa jedná o akútne problémy alebo chronické problémy je tu pre Vás naša fyzioterapeutka. Bolesti chrbtice, krku, horných končatín, dolných končatín, prejdite si vstupným vyšetrením a zistite ako ste na tom. Následne vám bude vytvorený program pre odstránenie problémov a zranení, ktoré Vás trápia.

Cenník
SM systém

SM Systém je komplexný cvičebný systém, ktorý vytvoril renomovaný odborník MUDr. Richard Smíšek. Cvičenia účinne odstraňujú bolesti chrbta a problémy s pohybovým aparátom. Najlepšie výsledky cvikov sú pri nasledovných diagnózach:hernia disku, vyskočená platnička, skolióza, nešpecifické bolesti chrbta, spondylolistéza.

Cenník
Refkexná masáž

Čínski lekári, ktorí túto metódu používali od nepamäti vedeli, že chodidlo je druhým mozgom. Reflexná terapia Vás naučí, že každá časť tela je zastúpená v oblasti ruky a nohy, a že pritláčanie na špecifické oblasti na rukách či nohách môže mať liečebné účinky na orgány a iné časti tela. 

Cenník
Relax masáž

Jedná sa o kombinovanú masáž, kde sa masér venuje reflexnej masáži chodidiel a taktiež uvoľnuje krčnú chrbticu a šiju za pomoci klasickej masáže.

Cenník
Medová masáž

Medová masáž má dvojaký účinok - odstraňuje toxíny (jedy) v tele a aktivuje vnútorné orgány. Medová masáž je účinná, ako prostriedok k oživeniu organizmu vyčerpaného stresom a nezdravým životným štýlom. Pomôže Vám pri problémoch s nespavosťou, chronickej únave, bolesťami hlavy alebo tráviacimi ťažkosťami. Medová masáž sa odporúča aj ľuďom, ktorí trpia chorobami kĺbov alebo reumatizmom. Masážna technika rúk v spojení s medom nanášaným na chrbát pôsobí skôr ako "pumpovaie" a tak odstraňuje staré štruktúry a jedy z telesných tkanív na pokožke.

Cenník
Športová masáž

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Robí sa pred alebo po športovom výkone. Ak masér pripravuje telo na športový výkon, využíva silnejší tlak a rýchle masérske hmaty na zahriatie (prekrvenie) svalov. Ak chce uvoľniť a zregenerovať unavené a namáhané svaly po fyzickej záťaži, využíva jemné relaxačné trenie a tak umožňuje nepomerne rýchlejší spôsob zotavenia unavených svalov ako pomocou iných relaxačných metód.

 Cenník
Objednávky

tel.: +421 902 433 022
Po-Pia: 8:00 - 18:00
So-Ne: podľa objednávok

Klienti CTF majú 10% zľavu na masáže

Každá 10 masáž 30 minút GRÁTIS

Ďalšie benefity priamo v salóne

Klasická masáž

21.9€

60 min

Klienti CFT/Kupón

16.90 eur

Klasická masáž

13.9€

30 min

Klienti CFT/Kupón

11.90 eur

Športová masáž

14.9€

30 min

Klienti CFT/Kupón

12.90 eur

Športová masáž

22.9€

60 min

Klienti CFT/Kupón

17.90 eur

Reflexná masáž

15.9€

30 min

Klienti CFT/Kupón

14.90 eur

Relax (reflexná + klasická)

24.9€

60 min

Klienti CFT/Kupón

19.90 eur

Medová masáž

16.9€

25 min

Klienti CFT/Kupón

14.90 eur

Bankovanie

19.9€

45 min

Klienti CFT/Kupón

17.90 eur