marek bielik

VZDELANIE A ÚSPECHY

Štúdium:
študent Vš, kurz inštruktora zjazdového lyžovania
Súťaže:
7 crossfitových súťaží
15x Predator race
5x Spartan race

MAREK BIELIK

COACH

Zameriavam sa prevažne na crossfit, veľký dôraz dávam na správnu techniku či už je to pri crossfite alebo vzpieraní. Pri tréningu sa snažím precvičiť celé telo, rovnako tak sa zamerať na konkrétne cviky, ktoré danej osobe nejdú a naučiť sa správne vykonať všetky cviky. 

Okrem crossfitu medzi moje záľuby patrí hlavne lyžovanie, beh, bicykel, lezenie, cestovanie a seriály. 

Do CFT som sa dostal cez Matúša, začal som s ním chodiť plávať pred prijimačkami na VŠ a keďže som sa chcel posúvať ďalej tak som sa pridal k Dušanovi a Matúšovi a v gyme som už 2 roky. 

Na CFT sa mi páči atmosféra, keďže nemám rád klasické fitká tak mi úplne vyhovuje “rodinná” atmosféra a páči sa mi, že aj napriek tomu, že priestor nie je veľmi veľký tak sa tam dá cvičiť úplne všetko. 

Na cvičení ma baví prekonávanie samého seba, posúvanie svojich vlastných hraníc, psychohygiena a keďže som aj veľmi súťaživý tak je to pretekanie a súťaženie s ostanými. Či už pri svojich tréningy alebo pri tréningoch s klientmi sa snažím aby človek zo seba dostal všetko čo v ňom je, dal do toho srdce a odišiel s pocitom, že niečo pre seba spravil a posunul sa. 

Ľudia by mali v prvom rade cvičiť pre seba, aby sa cítili dobre či už po fyzickej alebo psychickej stránke. Pre mňa je cvičenie relax a vypnutie od všetkých problémov a myslím si, že to je stránka cvičenia, ktorú si možno veľa ľudí ani neuvedomuje. Človek má mať po tréningu dobrý pocit, že pre seba niečo spravil ale zároveň byť rád, že tréning už skončil 😃.