Prečo CFT, prečo „Get it done“ ?

Pretože sme postavili most, ktorý navždy zruší predsudky a záporné dezinformácie. Stojíme si za názorom, že náš šport je pre všetkých. Dlhý čas sme budovali koncept, ako tento nádherný šport priblížiť širokej verejnosti v Banskej Bystrici.

„Get it done“  A máš hotovo !

To, čo vám chceme zdeliť mottom „get it done“  je, že stačí otvoriť dvere do nášho gymu a bude o vás postarané. Termínom postarané máme na mysli koncept, ktorý sme budovali takmer dva roky. Prichádzali sme na to najlepšie „know-how“ ako z vás spraviť všeobecne zdatných po každom smere, ale nie na úkor vášho zdravia. Preto sme časom vytvorili dôkladne prepracovaný systém vedenia tréningov. Postavili portfólio tréningov z Intra (úvodného kurzu pre všetkých, ktorí s nami začínajú trénovať), Beginner (tréningu pre začiatočníkov), Advanced (tréningu pre pokročilých), Vzpieranie (špecializovaný tréning), Gymnastika (špecializovaný tréning). Pre náročných klientov poskytujeme individuálne tréningy s osobným programmingom ušitým na mieru a možnosť konzultácii s akreditovanými výživovými poradcami. Viď článok nižšie „Osobný tréner“. Každý jeden tréning je pripravovaný mesiac dopredu a podieľame sa na ňom všetci tréneri, kde sa snažíme o jeho dôkladnú analýzu po každom smere. Snažíme sa o jeho komplexnosť, t.j nečakajú na vás len náročné WOD´s (tréningy), ale taktiež plyometria, isometrické cvičenia, prvky yógy a mohli by sme pokračovať.., ktoré tvoria pomyselný kokteil. Kokteil, ktorý vám zabezpečí silu, vitalitu, kondíciu i zdravie. Tým, čím sa hlavne líšime od ostatných je náš prístup, jednak k ľuďom a taktiež k tréningu. Chceme byť a aj sme rodinným gymom. Nič nie je dôležitejšie ako to, aby ste sa pri navštevovaní nášho gymu cítili dobre, fit a zdravo. Našou prioritou nie sú súťaže, či ceny, i keď zdravá súťaživosť je fajn, my viac uprednostňujeme to zdravie. Nikoho do súťažnej prípravy nenútime, ale na druhej strane, ľudí, ktorí chcú a majú na to, stať sa atlétmi radi podporíme. Prinášame vám rôzne eventy a ako jediný na Slovensku tréningové kempy. Ostatné veci, ktoré z CFT robia CFT a ktoré sú zmyslom „Get it done“ ponechám vašej osobnej skúsenosti. V konečnom dôsledku, nechávam na Vás i to, čo vám v porovnaní s nami poskytujú iné „fitká“. My sme každopádne odlišní.

Chcem vedieť viac.

V niekoľkých videách vám ukážeme ako to u nás chodí na tréningu. Cieľom je zrušiť bariéry, ktoré ľuďia veľa krát majú, keď k nám idú po prvý krát. Presvedčiť vás, že nám na našich klientoch záleží a staráme sa o to aby sa nezranili. Taktiež vám poskytneme pohľad, ako by mal tréning vypadať podľa nás. Môžete sa tešiť na videá z intra, beginner tréningu, advanced tréningu, vzpierania, gymnastiky a taktiež z individuálneho tréningu.

 

So, leave your ego at the door !

CFT „get it done“

 

 

Prečo CFT, prečo „Get it done“ ?