9 vecí, ktoré by ste mali o CFT vedieť

9 vecí, ktoré by ste mali o CFT vedieť

1. Ako prvý gym v Banskej Bystrici prinášame ľuďom skupinové tréningy už od roku 2013, ktoré sme za tie roky prepracovali do najmenšieho detailu. Skúsenosti sme využili na to, aby sme Vám prineisli najlepšie výsledky v čom najkratšom čase a bez zbytočných zranení a ťažkostí, ktoré by Vám nezodpovedný tréning mohol spôsobiť. Nezodpovedným tréningom máme na mysli napr. všetky tie ,,kruháče,, a tréningy, kde cvičia všetci so všetkými bez adekvátnej prípravy (napr. vstupného kurzu) a bez ohľadu na ich skúsenosti s cvičením.

2. Nie sme jednotlivec, sme tím. Pracujeme na tom, aby sme Vám prinášali mesiac čo mesiac nové trendy a profesionalitu. Ako tím sme absolvovali napr. Crossfit level 1, FMS (testovanie) certifikáciu, hybridný tréning (Alex Viada, CHP) diagnostiku pohybového aparátu, semináre Vzpierania (Dukla), Kettlebell (obe školy SFG i RKC), gymnastiku, mobility seminár, školenia kondičných trénerov, trénerstvo vo fitnes a kulturistike, KTS (Lacee Kovacs), SM systém a mnoho ďalších, ktoré Nás len čakajú.

3. Pri individuálnych tréningoch sa Vám snažíme vždy dať o niečo viac, než sa očakáva, či už sú to formy testov ako FMS alebo telesná analýza a sú v cene našich individuálnych tréningov. Vstupy sú u Nás minulosťou, neplatíte nič naviac za tréning s osobným trénerom. Neplatíte za jedálniček a plán stravovania, ktorý s vami konzultujeme. Na tréningu máme najviac dvoch klientov na jedného trénera. Medzi trénermi neexistuje žiadna rivalita a klient s danými cieľmi je vždy priradený k trénerovi, ktorý bude pre neho najväčším prínosom.

4. Náš tréning a nepredovanie je úzko prepojené s podpornými atribútmi tréningu ako je regenerácia, pomocné korekčné cvičenia, kompenzačné cviky, SM systém, bankovanie, tejpovanie, masáže.

 

5. Máme radi inovácie, na rôzne tréningy z rozvrhu sa prihásite jednoducho cez Váš mobil alebo počítač, cez internet si dokážete zakúpiť mesačné programy, či sa objednať na masáž. 

6. Založili sme športový tím pre športovcov, ktorým už Naše tréningy nestačili a tešíme sa skvelým výsledkom, ktoré dosahuje. Naše The Machines vyhrali napr. Spartan race, tí najlepší absolvovali extrémne 45 km preteky v teréne a dokázali sa umiestniť v prvej desiatke. Vyhrali sme elite ženskú kategóriu crossfitovej súťaži Battle of urpín, prípadne sa umiestnili na popredných miestach najväčších súťaží v SR a ČR.

 

7. Nešetrili sme na vybavení a zariadení nášho gymu. Nájdete tu o rozlohe 200 m2 dostatok náčinia ako profesionálne olympíjske osy, veslá, air bicykle, 16 m rôznych hrázd, tonu závažia, desiatky medicinbalov, plyoboxov, kettlebellov, lano, žinienky, kruhy, pneumatiku na outdoor, slambally, nové vychytávky ako trapbar, či zmeny úchopov na hrazde a špeciálu podlahu po celej ploche. Kaviarenskú časť i vestibul, dámske, pánske šatne so 4 sprchami a masážny salón.

 

8. Všetky tréningy a tréneri sú prepojení, snažíme sa vnášať prvky individuálneho tréningu do skupinových tréningov (napr. tréningy na vesle, bicykli, lane, rôzne testy,.) a na druhej strane súťaživosť, zapisovanie výsledkov a tímového ducha do individuálnych tréningov. Každý z trénerov sa špecializuje na niečo svoje (gymnastika, vzpieranie, kondičný tréning, beh,..) a navzájom sa dopĺňame.

9. Vytvorili sme inteligentné, webové a responzívne rozhranie, ktoré funguje pre každého klienta tak, že Vám zakladéme kartu, obdobne ako u doktora tak aj u Nás. Na vašej členskej karte s čipom sa uchovávajú všetky informácie o Vašom zdravotnom stave, výsledky testov, história tréningov, tréningové plány, nachádza sa tam poradenstvo v oblasti výživy a regenerácie. V neposlednom rade prebieha medzi klientom a trénerom interaktivita (kvartálne hodnotenia a konzultácie, výsledky,..).

 

9 vecí, ktoré by ste mali o CFT vedieť