Mýtus jedálny lístok za 50 eur

Mýtus jedálny lítok za 50 eur

Neraz sme sa stretli s požiadavkou, že či klientovi urobíme aj jedálniček. Dôvodom prečo sa vyhýbame jedálničkom je jeho obmedzujúcosť a dlhodobá neudržatelnosť. Každý sme individuálny, máme iný denný režim, v inom čase trénujeme, inokedy spíme, máme rôzne intolerancie, nechutí nám to čo druhým a pod. V neposlednom rade, keď niekoho trénujeme, je v našom záujme mu poradiť, naviesť, stanoviť individuálny stravovací plán a to v cene individuálnych tréningov. Cieľom je ľudí vzdelávať a nie im odovzdávať šablónu za 50 eur. Organizujeme rôzne workshopy a pozývame si hostí, ktorí často prednesú celé "gro" úspechu. Naši tréneri sú pripravení a vyškolení každéu nášmu klientovi poradiť, dokonca ísť s ním na nákup.

Plne sa stotožňujeme s našim výživovým špecialistom Tomášom (Tommy Povajean), ktorý je i trénerom v Centre funkčného tréningu. To najdôležitejšie čo človek musí pochopiť je rozdiel medzi skutočným a spracovaným jedlom. Čo je jeho kvalita, čo sú prirodzené, skutočné potraviny, primárne suroviny podľa evolučnej biológie. Potom jednoducho naše telo nemá dôvod priberať, chorieť. Áno môže sa stať, ale je to oveľa ľahšie riešiť ako hádať a zisťovať následok stoviek zápalov spôsobených kontraproduktívnym štýlom života. V podstate aj prvý krok, ktorým niečo mením, “liečim” (podporujem samoliečebné prirodzené mechanizmy tela) je optimalizácia životosprávy, inými slovami prestať telu brániť vo fungovaní.

Za život skonzumuje žena cca 20-30t potravy, chlap dva krát toľko. Predstavme si tú kopu vysypanú pred našim domom. Tá kopa nami prejde a premení sa v lepšom prípade na energiu a obnovu buniek, v horšom na tukové zásoby a poškodenie buniek. To vieme ovplyvniť pravidelným tréningom a pohybom. Tým pádom pohyb a výživa za celý život priamo ovplyvňuje kvalitu nášho života počas celého priebehu. Čím menej smetí (sprac. potravín) do seba dovolíme vložiť, tým vyššia kvalita našich buniek a nás bude (zdravší, atraktívnejší, výkonnejší, lepšia preddispozícia pre naše deti). Záleží od každého, čo pre nás znamená užívať si život a aké štandardy si nastavíme.

Pod pojmom individuálny tréning s osobným trénerom v CFT si predstavujeme kompletný servis. Osobný tréner sa venuje maximálne dvom klientom zároveň. Plánujeme časy tréningov na týždeň dopredu, zdielame s klientom tréningový plán a tréningový denník. Tréningy obohacujú časté konzultácie ohľadom denného režimu, optimálnej stravy/výživy, regenerácie a pod. Nerozlišujeme vstup do gymu a cenu tréningu. Všetko ponúkame ako kompletný servis za 10-12 eur/1 hod, žiadne jedálničky, žiadne tréningy v skupine za cenu individuálnych tréningov, ale jeden tím talentovaných ľudí, ktorí svojim jobom žijú a ponúknu Vám kvalitu a profesionalitu.

 

Zdroj : http://www.tommypovajean.com/category/clanky/vyziva/

Mýtus jedálny lístok za 50 eur